Металопластикові вікна

Технічна характеристика вікон


Тільки тоді, коли ми будуємо і ремонтуємо дім, на перший план виходять технічні характеристики вікна. Саме тоді починаєш задумуватися над тим, що вікно повинне мати ті якості, які б відповідали усім нашим вимогам. І необхідно вибрати саме той матеріал, який здатний задовольнити всі вимоги пред’явлені до вікна.

Пластикові вікна відповідають всім високим вимогам і значно полегшують наше життя.

При виробництві металопластикових вікон ми використовуємо такі профільні системи як:

- KOMMERLING (Германія);

- Aluplast (Германія);

- WDS (Україна).

Дані профільні системи відзначаються високою ступінню функціональності, міцністю і надійністю конструкції (армування всередині профілю), ефективним зовнішнім виглядом, завдяки якому надто легко і приємно доглядати за ним, вони мають відмінну стійкість до погодних коливань на довгі роки ( здатні витримувати як високі, так і дуже низькі температурні коливання ), відмінна теплоізоляція вікон означає економію енергії (зменшують втрату тепла значно краще, ніж дерев’яні чи алюмінієві вікна), відмінна водостійкість забезпечує повну водонепроникність (спеціально розроблений матеріал та форма ущільнювачів перешкоджають проникненню води ззовні) , відмінна звукоізоляція перешкоджає проникненню шуму (багатокамерність всередині структури профілю), можливість ламінування профілю (одно- та двостороннє) в будь-який колір.

Вартість металопластикових вікон розраховується індивідуально, так як залежить від ряду факторів: профіль, розміри, склопакет (одно-, двокамерний, енергозберігаючий, тонований і т.д.), підвіконня, відлив, козирок, монтаж, демонтаж і ін..

Профіль WDS (Україна).

303 (трикамерний) 404 (чотирикамерний) 505 (пятикамерний )

1. Три камери загальна ширина 60мм.
2. Зовнішня стінка товщиною 2,8мм
3. Армування спеціально розроблене WDS
4. Склопакет з розмірами 4, 24, 32мм.

1. Монтажна глибина – 60 мм
2. Товщина зовнішньої стінки – 3 мм
3. Армування спеціально розроблене WDS
4. Склопакети – 24 і 32 мм, скло - 4 мм

1. Монтажна глибина – 70 мм
2. Товщина зовнішньої стінки – 2,7 мм
3. Армування спеціально розроблене WDS
4. Склопакети – 24- 32, 38 мм, скло - 4 мм

Профіль Аluplast (Германія)

IDEAL 2000 IDEAL 4000

1. Три камери загальна ширина 60мм.
2. Сучасний дизайн (скошений або заокруглений профіль).
3. Глянцева поверхня.
4. Склопакет з розмірами до 32мм

1. 4-5-ть камер загальною шириною 70 мм.
2. . Сучасний дизайн (скошений або заокруглений профіль).
3. Глянцева поверхня.
4. Склопакет з розмірами до 32мм

Профіль KÖMMERLING (Германія)

Euro Futur Elegance

1. П’ять камер, шириною 70мм.
2. Можливість використання скритої фурнітури.
3. Штапіки заокруглені.
4. Склопакет з розмірами до 38мм

ФУРНІТУРА

Дуже важливим при виборі металопластикових вікон є фурнітура, адже саме вона відповідає за довговічну роботу вікна в подальшому. Ми використовуємо австрійську фурнітуру МАСО, яка входить в число лідерів на світовому ринку, пройшла випробування часом і володіє всіма необхідними сертифікатами і ліцензіями. Особливості конструкції фурнітури МАСО забезпечує їй велику кількість переваг, а саме: висока якість і довговічність, функціональність, вона має тришарове захисне покриття з антикорозійними властивостями, що дозволяє знизити кількість подряпин і потертостей, а також забезпечити захист деталей від корозії, функцію мікропровітрювання, що дозволяє досягати безперервного повітряобмінув вашій оселі і виключає можливість переохолодження приміщення в холодну пору року, захист від провисання, наявність блокиратора допомагає вберегтися від помилкового відкривання вікна. Фурнітура МАСО забезпечує ідеальну м’якість в роботі вікна, що досягається завдяки воску, яким покриваються всі металеві елементи фурнітури. Контролюючі пристрої і мікроліфт гарантують точну роботу всієї конструкції. В кожній

фурнітурі МАСО використовується унікальна авторська система притискання петель, що виключає можливість виникнення протягів.

Для зимнього провітрювання приміщення передбачена система зимнього провітрювання (мікровентиляція), що допоможе вам провітрювати приміщення в холодну пору року з збереженням тепла в вашій оселі. .

Перейти до фотогалереї